wyróżnione

Funkcjonowanie przedszkola w okresie wakacyjnym : lipiec/ sierpień 2024

Wtorek, 14 maja   ( 10:00 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Rodziców potrzebujących skorzystania z  usług przedszkola w miesiącach wakacyjnych  lipiec –sierpień 2024 r  , informujemy o możliwości złożenia deklaracji (w wersji papierowej)  wyłącznie we wskazanym  terminie 20.05.2024- 14.06.2024 r  z uwagi na organizację i ustalenia ze współpracującą placówką w tym zakresie : z Przedszkolem Samorządowym Nr 87 przy ul. Magnoliowej 13 mieszczącym się w budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 5 w Białymstoku. Deklaracja powinna być wypełniona zgodnie ze wskazaniami,  podpisana przez rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

Dokumentacja do uzupełnienia przez Rodziców

Środa, 30 sierpnia 2023 r.   ( 19:15 )     kategoria: ogloszenia    autor: ewa

prosimy o uzupełnienie dokumentacji (zgody, oświadczenia, klauzule) i dostarczenie wydruków do poszczególnych grup w pierwszym tygodniu września

Realizacja projektu we współpracy z UNICEF

Czwartek, 1 grudnia 2022 r.   ( 10:39 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

w poprzednim miesiącu

Podpisywanie oświadczeń potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Środa, 19 czerwca   ( 13:17 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Rodzice dzieci wnioskujących do rekrutacji uzupełniającej w Przedszkolu Samorządowym Nr 77 „ Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku, podpisują oświadczenia potwierdzenia woli  przyjęcia do placówki na rok szkolny 2024/2025 w dniach 20-21 czerwca 2024 r (do godz. 12.00).

Adaptacja do przedszkola - dni adaptacyjne materiały dla Rodziców

Wtorek, 18 czerwca     kategoria: ogloszenia    autor: ewa

Informujemy, że dni adaptacyjne dzieci 3-letnich z udziałem rodziców , odbędą się w dniach 29-30.08.2024 r w godz. 9.00-11.00.

Wycieczki Przedszkolne- ważna informacja

Piątek, 7 czerwca   ( 10:00 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

W dniach 10-11-12 czerwca 2024 roku odbędą się wycieczki dla wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola” do Zaścianka Dobrzyńskich do miejscowości Góra/koło Krypna położonego w malowniczej Dolinie Narwi , zapewniając relaks w sielskim klimacie i miłej atmosferze w bliskim kontakcie  z przyrodą.

Bajkowy bal ” prowadzony przez aktorów Teatru ”Pod Orzełkiem”

Czwartek, 6 czerwca   ( 19:38 )     kategoria: wydarzenia    autor: beatawanda

W ogrodzie przedszkolnym odbył się „Bajkowy bal” prowadzony przez aktorów Teatru ”Pod Orzełkiem”. Pogoda nam dopisała. Radosnym tańcom, zabawom i konkursom nie było końca. Zabawa była bardzo udana!

PODZIEKOWANIE

Czwartek, 6 czerwca   ( 10:03 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Rodzicom i rodzeństwu wychowanków oraz absolwentom „ Rumiankowego Przedszkola” dziękujemy serdecznie za kierowane do nas życzenia oraz  liczny udział w Festynie z okazji Jubileuszu 35- lecia Przedszkola.

35 lat minęło…

Środa, 5 czerwca     kategoria: wydarzenia    autor: beatawanda

W środę 05.06.24r. uroczyście obchodziliśmy 35 – lecie działalności naszej placówki oświatowej. Świętowanie       rozpoczęło uroczyste odśpiewanie Hymnu Rumiankowego Przedszkola, którego autorką słów jest obecna Dyrektor p.     Bogusława Czyrska. W ogrodzie przedszkolnym, gdzie odbywał się jubileusz, pani Dyrektor powitała serdecznie   zaproszonych gości oraz przybliżyła historię placówki. Następnie podziękowała za owocną współpracę oraz wręczyła   dyplomy kadrze nauczycieli oraz wszystkim pracownikom placówki. Nasi tegoroczni Zerówkowicze zaśpiewali wszystkim wzuszającą piosenkę z repertuaru piosenkarza Marka Grechuty - Dni, których nie znamy.

Wpłaty na ubezpieczenie dziecka na wycieczce

Wtorek, 4 czerwca   ( 14:27 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

WAŻNE OGŁOSZENIE !!!

Zebrano z zakładek: ogłoszenia, wydarzenia, konkursy.