Bal karnawałowy

W dniu 13.01.2022r. w  naszej grupie odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała muzyka z dziecięcych przebojów, która wprowadzała w taneczny klimat.  Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne baletnice, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, policjant, kowboj, strażak...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektóre Pszczółki ciężko było rozpoznać:)

Nasi Podopieczni świetnie się bawili uczestnicząc w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach i zabawach. "Gorące krzesełko", "Flipsowy wyjadacz" czy "Tańczący balon" to tylko niektóre z zabaw i konkurencji. Wszyscy spędzali wesoło czas a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po konkursach zeszliśmy na dół na bal karnawałowy. Tęczowe światła krążyły po przyciemnionej sali gimnastycznej wprowadzając dyskotekową atmosferę. Dopasowana do wieku i upodobań dzieci muzyka spotęgowała nastrój tanecznej gorączki;)

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.  Potańcówka przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Pod koniec imprezy, w sali, czekały na Przedszkolaki prezenty od Świętego Mikołaja, który zostawił dzieciom również list przypominający o odpowiednim zachowaniu na co dzień oraz życzenia noworoczneJ

Zapraszamy do galerii zdjęć :)