Mikołajki

Szóstego grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany przez dzieci gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Jak co roku przybył na czas. Odwiedził wszystkie grupy a każda sala została na to wydarzenie pięknie przystrojona. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wiersze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach przedszkolaków malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz prezenty pod choinką i do zobaczenia za rok!

Kolejną atrakcją tego dnia był występ Teatru Co Nieco pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni”. Był to spektakl o niesamowicie ważnej wartości w życiu jaką jest przyjaźń, a także o prawdziwym oddaniu i poświęceniu, które są nierozłącznie z nią związane. Dzieci poznały historię bałwanka, który odkrywa radość z pomocy i obdarowywania innych. Mali widzowie z wielkim zainteresowaniem oglądali przedstawienie, które nagrodzili gromkimi brawami. 

Tego dnia rozstrzygnięty został wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pt. "Portret Św. Mikołaja". Z każdej grupy zostały wyłonione zwycięskie prace. Wystawę można było oglądać przez kilka dni. 

 To był wspaniały, pełen wrażeń i atrakcji dzień! :)Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6