Wiosenny Pokaz Mody Ekologicznej

  23 marca 2016 roku w przedszkolu odbył się Ekologiczny Pokaz Mody połączony ze Świętem Wiosny w ramach realizacji programu ekologicznego organizowanego przez Firmę     LECH pt" Nasze przedszkole jest EKO". W tym roku postanowiliśmy odejść od tradycyjnej marzanny i powitać wiosnę w sposób ekologiczny. Dzieci ze wszystkich grup ubrane w stroje przygotowane przez Rodziców i nauczycieli z materiałów poliwalentnych- papieru, opakowań plastikowych, torebek foliowych itp. prezentowały kreacje na wybiegu przy piosence Skaldów " Wiosna". Ponadto każda grupa prezentowała krótki artystyczny wiosenny występ na forum przedszkola. To był piękny wiosenny dzień. Wszyscy cieszymy się ,że przyszła już długo oczekiwana wiosna.

 Dziękujemy Rodzicom wychowanków z przedszkola za przygotowanie wspaniałych strojów dal dzieci i duże zaangażowanie w przygotowaną uroczystość. Kreatywność przerosła nasze oczekiwania. Gratulujemy inwencji twórczej i dziękujemy za zaangażowanie w życie przedszkola.

 

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12