POMAGAMY DZIECIOM Z FUNDACJI

" POMÓŻ IM"

 W dniach 16-19 marca 2016 roku w przedszkolu została przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz dzieci z białostockiego hospicjum, będących pod opieką Fundacji-" Pomóż Im". Dzieci podczas zajęć z wychowawczyniami ze wszystkich grup wykonały pocztówki i ozdoby wielkanocne, które zostały przeznaczone na rzecz chorych dzieci. Szczególnie okres świąteczny jest bardzo ważnym czasem, aby uwrażliwić wychowanków na potrzebę pomocy i dostrzeżenie potrzeb dzieci chorych walczących z chorobą nowotworową. Zainteresowanie rodziców i dzieci było bardzo duże. Wykonane ozdoby były wykonane z duża starannością. Panie w grupach wykazały się dużą pomysłowością w zakresie doboru materiału plastycznego, technik oraz dostosowaniem pracy plastycznej do wieku dziecka. Efekt można było podziwiać podczas przeprowadzonej akcji.

 Dziękujemy wszystkim Rodzicom, ze uczą swoje dzieci wrażliwości na potrzeby innych oraz wsparcie dzieci z białostockiego hospicjum. Radość obdarowywania jest pięknym odruchem naszego serca, a przez to Święta Wielkanocne będą ubogacone duchowo.

Życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych

 

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6