Warsztaty literackie

W dniach 14-15 stycznia 2016 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbyły sie warsztaty literackie prowadzone przez Panią Katarzynę Janowicz- Timofiejew- autorkę wielu wspaniałych książeczek dla dzieci. Przedszkolaki spotykały się już wcześniej z Panią Katarzyną podczas wspólnego czytania książeczek jej  autorstwa.

Warsztaty literackie były niezwykłym wydarzeniem dla dzieci, podczas których uczestniczyły aktywnie w inscenizacji o pluszowym kotku i trzech myszkach i zabawach integracyjnych, zagadkach, grach opartych na literaturze.

Kontakt przedszkolaków z autorką książek Panią Katarzyną Janowicz- Timofiejew   wyzwala ich in inicjatywę twórczą, ekspresją słowną, literacką i plastyczną. Dzieci po spotkaniu tworzą własne książeczki. Kto wie, czy wśród przedszkolaków nie ukrywa się i powoli dojrzewa wybitny  talent literacki ?

Dziękujemy serdecznie Pani Katarzynie Janowicz- Timofiejew za piękne spotkania, które wzbogacają wychowanków przedszkola we wrażliwość na twórczość i słowo literackie. Książki, które dzieci znają ze spotkań autorskich w przedszkolu można obejrzeć i zapoznać się z treściami na stronie Wydawnictwa Niebieska Mrówka.

Zapraszamy Rodzicówsmiley