Akcja na rzecz dzieci z Ukrainy we współpracy z Restauracją "Mozart"

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

We współpracy z Restauracją „Mozart” w „Rumiankowym Przedszkolu” w dniach 28.02-04.03.2022 r  przeprowadzamy również zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy, które będą dostarczone bezpośrednio na granicę .

- leki p/bólowe i rozgrzewające  (dzieci i dorośli)

- leki na odparzenia pupy  dla dzieci

- opatrunki, bandaże

- maści rozgrzewające

- woda utleniona

- pampersy

- chusteczki mokre

Suchy prowiant dla dzieci:

- kaszki dla małych dzieci,

-mleko w proszku

- batony energetyczne

- zupy instant

Dziękujemy za każdy dar serca. Jednoczmy się w tych dniach okazując wsparcie materialne i duchowe, gesty przyjaźni i szacunku. Przekazujmy naszym dzieciom wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

Dziękujemy serdecznie Podlaskim Aniołom z „ Restauracji Mozart” za możliwość udziału dzieciom i Rodzicom z Rumiankowego Przedszkola’  w tak pięknym dziele pomocy Ukrainie. I to jest budujące –Solidarność Polska, bliskość sąsiedzka zawsze przynosi efekty w tak trudnych doświadczeniach z jakimi zmaga się Ukraina.