Zwierzęta egzotyczne

19 lutego naszym gościem był pan Bartosz w towarzystwie swoich niezwykłych podopiecznych. Zaprezentował dzieciom egzotyczne płazy i gady, z którymi na co dzień nie mamy okazji obcować.

Były to:

Dzieci mogły z bliska zobaczyć jak wygląda każde z prezentowanych zwierząt. Pod czujnym okiem prowadzącego miały możliwość pogłaskania kilku okazów.

Z zachwytem i odwagą podziwiały zwierzęta.

Podczas zajęć, na ekranie wyświetlany był slajd z zaznaczoną na mapie krainą geograficzną, aby dokładnie zobrazować dzieciom warunki klimatyczne, w których się "znajdowaliśmy".
Było to również przedstawienie warunków życiowych zwierząt, które były omawiane podczas naszej podróży.

Dzieci zostały pochwalone przez prowadzącego za cierpliwość podczas czekania na swoją kolej jak również ciszę podczas prezentacji.

Spotkanie było bardzo interesującą lekcją przyrody.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8