Uroczystości majowe w Rumiankowym Przedszkolu

W dniach 24-26 maja w "Rumiankowym Przedszkolu" odbyły się grupowe uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Pasowania na Przedszkolaka w I grupie " Motylki" oraz w II grupie "Żabki". Dzieci we wszystkich grupach zaprezentowały programy artystyczne  przygotowywane przez Panie nauczycielki . Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki o mamie i tacie (także w języku angielskim), oraz tańczyły tańce do szlagierów dyskotekowych i dziecięcych. Wręczyły laurki i samodzielnie wykonane prezenty.

Dzieci 3- letnie z grupy I " Motylki" oraz z grupy II " Żabki" odebrały uroczyście dyplom -Pasowania na Przedszkolaka " Rumiankowego Przedszkola". Pierwszy występ dzieci był dużym przeżyciem, pokonaniem tremy przy prezentowaniu się na scenie na forum zaproszonych gości- rodziców i rodzeństwa. Dzieci wypadły znakomicie, potwierdzając że po rocznym pobycie w przedszkolu dużo się nauczyły i dojrzały do tego, aby zostać wspaniałym Przedszkolakiem .

Gratulujemy dzieciom pięknych występów, dostarczających rodzicom niezapomnianych wzruszeń.