Dzień Przedszkolaka

20 września 2018 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci z grup"- Motylki, Żabki, Biedronki, Pszczółki, Sowy oraz Panie z przedszkola przeszły w barwnym korowodzie ulicami osiedla Zielone Wzgórza. Było nas widać i słychać, śpiewaliśmy przedszkolne piosenki, wznosiliśmy okrzyki- Rumiankowe Przedszkolaki !  Pozdrawialiśmy po drodze uśmiechających się mieszkańców osiedla, dzieci z pobliskiego żłobka i Szkoły Podstawowej Nr 44 w Białymstoku. Na zakończenie happeningu czekały na dzieci słodkie niespodzianki i nowa huśtawka na placu zabaw w ogrodzie przedszkolnym. To był piękny dzień w przedszkolu.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.

wydarzenia