Nasza Patronka

Simona Kossak
 

FESTYN RODZINNY

 7 czerwca 2018 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbył się Festyn Rodzinny. Pogoda nadzwyczaj dopisała i dzięki temu również mogły się odbyć zaplanowane atrakcje plenerowe. Rozpoczęliśmy piosenką dla mamy i taty i życzeniami z okazji ich święta. Zespół Mażoretek " Rumianki" pod kierownictwem Pani Marii Gierasimiuk uświetnił pokazem tanecznym początek imprezy, informując o brązowym medalu zdobytym prze zespół na Międzynarodowym Konkursie Mażoretek "POM-PA 2018"  w dniu 3 czerwca 2018 roku. dziewczynki zachwyciły publiczność gracją i wdziękiem tanecznym. Był też czas na podziękowania dla nauczycieli, personelu administracji i obsługi za cały rok dobrej pracy z wychowankami przedszkola oraz Rady Rodziców za owocną i piękną współpracę. Wręczono podziękowania, dyplomy i albumy przyrodnicze rodzicom kończącym współpracę z placówką  oraz wszystkim nauczycielom, specjalistom prowadzącym zajęcia dodatkowe w przedszkolu w roku szkolnym 2017/2018: Panu Tomaszowi Koniczek z Przedszkoliady, Pani Agnieszce Poźniak z  zajęć architektury, Pani Marii Gierasimiuk prowadzącej Zespół Mażoretek oraz Pani Emilii Pogorzelskiej z zajęć rytmiki, Panu Krzysztofowi Paszkiewicz z zajęć angielskiego.

Rodzice i dzieci obejrzały pokaz tresury psów z Ośrodka Szkoleniowego Psów "Pieczurki", który wprawił w zachwyt nad umiejętnościami piesków. Był czas prezentacji talentów artystycznych: pokaz tańca współczesnego prezentowany przez Kacpra Szymkiewicza- absolwenta przedszkola, koncert smyczkowy zaprezentowany przez Dianę Sidoruk, występ wokalny Joanny Sidoruk połączony z pokazem tanecznym do muzyki " Upiora w operze" Julianny Fiłonowicz.

Podczas festynu rodzice i dzieci aktywnie spędzili czas uczestnicząc w przygotowanych atrakcjach: rozegranym meczu piłki nożnej: tatusiowie i synkowie, warsztatach plastycznych i architektonicznych, malowaniu twarzy, zabawach na trampolinie i zamku dmuchanym.

 Udany piknik zawdzięczamy paniom z kuchni, które przygotowały pyszny bigos, a na małe co nieco można było udać się na stoisko z lizakami Firmy Cukier Lukier. Przy pięknej pogodzie, muzyce, wspólnej zabawie zintegrowaliśmy się jeszcze bardziej i poczuliśmy już zapach wakacji.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tak dużej i pięknej imprezy na która czekają co roku całe rodziny przedszkolaków, absolwenci przedszkola i mieszkańcy Zielonych Wzgórz.

 

 

 


Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.

 wydarzenia
Przedszkole Samorządowe nr 77 "Rumiankowe Przedszkole" im.Simony Kossak w Białymstoku
ul. Rumiankowa 15, 15-665 Białystok   
tel: 85 661-38-55 ,   e-mail: ps77@um.bialystok.pl