Czas świąteczny w przedszkolu

Dni przedświąteczne grudniowe w  "Rumiankowym Przedszkolu"  przyniosły wiele wrażeń i wydarzeń przedszkolnych i grupowych. W dniach 14-15 grudnia 2017 roku odbył się Kiermasz Świąteczny, podczas którego Klub Małego Wolontariusza "Ósemeczka" kwestował na dzieci przebywające w hospicjum, które są pod opieką Fundacji " Pomóż Im". Zebrana kwota 1 120 zł została przekazana na konto bankowe Fundacji, która bezpośrednio wesprze rodziny i dzieci chore.

W każdej grupie odbywały się  uroczystości świąteczne, podczas których dzieci prezentowały przygotowane programy artystyczne, kolędy i pastorałki. W I grupie " Motylki" odbyło się spotkanie świąteczne podczas  którego Rodzice i dzieci wspólnie ubrały choinkę, wykonanymi ozdobami. W grupie II- Żabki , w grupie III- Biedronki, w grupie V- Pszczółki odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci. Grupa IV- Sowy przygotowała Jasełka w wykonaniu wspólnym dzieci i rodziców, które odbyły się w sobotę 16 grudnia 2017 roku w przedszkolu.

W grupie V Pszczółki odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci  poprowadzone przez rodzica mamę Hani, Panią Urszulę Wejkowską. Wykonane ozdoby były prezentowane na kiermaszu świątecznym.

Święta Bożego Narodzenia to piękny i radosny czas w integracji środowiska rodzinnego wychowanków ze środowiskiem przedszkolnym. Dziękujemy Rodziców za aktywny udział w tych dniach w uroczystościach przedszkolnych.