UROCZYSTOŚĆ MIANOWANIA NAUCZYCIELI

28 września 2017 roku nauczyciele z naszego przedszkola- Pani Beata Filipczuk i Pani Ewa Wróblewska  otrzymały akty mianowania podczas uroczystości miejskiej z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku, Dyrektora Departamentu Edukacji UM w Białymstoku oraz zaproszonych honorowych gości Kuratorium Oświaty w Białymstoku, przedstawicieli związków zawodowych.

Podczas uroczystości z udziałem Podlaskiego Kuratora Oświaty, nauczyciel przedszkola Pani Urszula Czykwin odebrała   akt nadania awansu  zawodowego na stopień nauczyciela   dyplomowanego, który odbył się w końcu sierpnia 2017 roku w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku.

Gratulujemy Nauczycielom przedszkola  zdobytych awansów zawodowych i życzymy dalszych realizacji planów  i zamierzeń w tym zakresie.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4