PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Grupa " Motylków" w dniu 27 października 2016 roku na uroczystości " Pasowania na Przedszkolaka" zaprezentowała swój pierwszy występ artystyczny przez rodzicami, rodzeństwem, babciami dziadkami. To był prawdziwie popis talentów artystycznych, dokonany w recytowanych wierszach, tańcach i piosenkach. Dzieci pokazały również swoją odwagę prezentując się doskonale na scenie. Trzeba przyznać, że zdały celująco egzamin na Przedszkolaka Rumiankowego Przedszkola. Dzieci 4- letnie otrzymały pasowanie na starszaka Rumiankowego Przedszkola, ponieważ rok spędziły już w przedszkolu.

Pani Ewa Wróblewska i Pani Urszula Nejman przygotowały piękny artystyczny występ dzieci, za który otrzymały od Rodziców gromkie brawa i słowa serdecznego podziękowania.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9