Serce za odwagę - akcja pocztówkowa

Na przełomie listopada i grudnia 2018 r. chętne dzieci wraz z rodzicami i Paniami z  grup wsparły przedświąteczną akcję organizowaną przez Stowarzyszenie „Pro Patria – Lokalni Patrioci” i „Głos Bohatera” oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Płocku.

Celem akcji ,,Serce za odwagę” było przygotowanie kartek świątecznych dla Weteranów Wojennych.

W ten symboliczny sposób złożyliśmy podziękowania za wielką odwagę, jaką odznaczali się Bohaterowie w czasach wojny. Oddaliśmy hołd osobom, dzięki którym na co dzień możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę w wolnym kraju, równo 100 lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Ostatecznie wysłaliśmy 40 kartek świątecznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę szlachetną inicjatywę. Dzieciom, za ich dobre serduszka już nie długo wręczymy pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5