Informacja o udzielanej pomocy psychologiczno- pedagogicznej dzieciom

w roku szkolnym 2023/2024

Rodziców dzieci " Rumiankowego Przedszkola" informujemy, iż specjaliści i nauczyciele przedszkolnych grup zakończyli badania diagnozujące i kwalifikujące dzieci w roku szkolnym 2023/2024 do udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej w formie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych , integracji sensorycznej z pedagogiem specjalnym , zajęć rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne z psychologiem oraz terapii logopedycznej z logopedą.

Rodzice wychowanków zakwalifikowanych do w/w zajęć specjalistycznych zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie  przez nauczycielki grup w celu podpisania wystosowanej informacji oraz oświadczenia o objęciu dziecka stosowną pomocą psychologiczno-pedagogiczną.

Wskazanych Rodziców prosimy o niezwłoczne podpisanie stosownej dokumentacji w grupie dziecka.