Konkurs plastyczny "Klimat dla Młodych" w ramach współpracy z UNICEF

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach programu edukacyjnego UNICEF Klimat dla Młodych.

1.Praca plastyczna powinna przedstawiać tematykę związaną z tegorocznym hasłem „KLIMAT DLA MŁODYCH”.
2. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (np. rysunek, malarstwo, grafika, collage, wycinanka, itp.) o formacie rozmiaru A2 na papierze technicznym.
3. Do pracy powinna być dołączona informacja dotycząca jej autora: imię i nazwisko, data urodzenia, imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego, nazwa przedszkola lub szkoły jeśli opiekunem jest nauczyciel.
4. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem należy złożyć osobiście do 29 MAJA 2023 r. pod adresem:
Centrum Edukacji i Rozwoju
Centrum Kształcenia Ustawicznego
im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku
ul. Ciepła 32 piętro II, pokój 27.
z dopiskiem: Konkurs plastyczny „KLIMAT DLA MŁODYCH”.

Można również prace dostarczyć do nauczycieli w grupach " Rumiankowego Przedszkola w terminie do dnia 25 maja 2023

W załączeniu :

1. regulamin konkursu;