Wydarzenia czerwcowe w przedszkolu

Z okazji Dnia Dziecka w  " Rumiankowym Przedszkolu"  planowane są następujące wydarzenia z udziałem dzieci :

- 1 czerwca(czwartek) w godzinach 9.00- 11.30- odbędzie się piknik w ogrodzie przedszkolnym z wykorzystaniem : "dmuchanego zamku", trampoliny;

Dzieci będą uczestniczyć w zabawach sportowych ,plastycznych, tanecznych zorganizowanych przez nauczycieli w grupach.

W tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola kocyk, ulubioną zabawkę

Poczęstunek dla dzieci w formie łakoci , słodkich bułeczek zapewni Firma PSS " Społem" oraz Firma Sante A. Kowalska

-2 czerwca (piątek) zorganizowana jest wycieczka autokarowa do " Sokolarni" w Muzeum Wsi Podlaskiej (Wasilków). Wyjazd o godz. 8.30, pobyt na wycieczce w godzinach : 9.00-11.00.

Koszt wycieczki: 22 zł (bilet+autokar)

- 7 czerwca (środa) Bal w Ogrodzie Przedszkolnym  prowadzony przez aktorów  Teatru "Pod Orzełkiem"-  rozpoczęcie godz. 9.00

Koszty  zabawy teatralnej  pokryte będą  z funduszy Rady Rodziców

- 23 czerwca (piątek) od godz. 9.00 w ogrodzie przedszkolnym  będziemy gościli Państwa z alpakami. Każda grupa będzie miała okazję do obcowania ze zwierzętami i poznania ich wyglądu i zwyczajów.

Koszty spotkania z alpakami będą pokryte z funduszy Rady Rodziców.

Informujemy , iż z Funduszy Rady Rodziców zostały zakupione książeczki na „Pasowanie Przedszkolaka” oraz na uroczyste  pożegnanie przedszkola dla dzieci 6- letnich.