Białostocka Karta Dużej Rodziny/ decyzja MOPR

Informujemy, iż Rodzice posiadający BKDR oraz decyzję MOPR o zasiłku rodzinnym  mogą ubiegać się o zniżkę w opłatach za przedszkole po przedłożeniu i weryfikacji  karty w sekretariacie przedszkola. Można skorzystać przedstawiając jedną a powyższych form zniżki (BKRD lub Decyzja MOPR)

Podstawą uzyskania zniżki jest przedłożenie do przedszkola decyzji MOPR oraz  numeru karty i pozytywna jej weryfikacja , przy czym zniżki przysługują od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została przedstawiona BKDR (np.przedłożenie karty BKDR/decyzji MOPR do końca sierpnia skutkuje w naliczaniu zniżek w miesiącu wrześniu) .

Prosimy Rodziców  o zwracanie uwagi na terminy ważności BKDR lub decyzji MOPR  oraz przekładanie jej ważności w/w terminie w sekretariacie przedszkola w godzinach pracy od 7.00 do 15.00.