Kwarantanna w grupie III "Biedronki"

W związku z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej 22 dzieci z grupy III                -" Biedronki" zostały skierowane na kwarantannę w terminie od dnia 05.11.2021-18.11.2021 z uwagi na bezpośredni kontakt w osobami zarażonymi wirusem COVID-19. O nałożeniu  kwarantanny Rodzice wychowanków zostali powiadomieni mailowo. Z uwagi na nieobecność nauczycieli i personelu grupy III " Biedronki" dzieci, których  nie dotyczy kwarantanna będą przebywały w tym okresie  w pozostałych grupach przedszkolnych. Materiały do pracy w formie zdalnej będą zamieszczane na stronie internetowej grupy.

Przypominam Rodzicom o obowiązku noszenia maseczek ochronnych , dezynfekcji rąk przy wejściu do przedszkola oraz przestrzegania zachowania zasad dystansu społecznego.

z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Bogusława Czyrska