Informacja w sprawie konsultacji indywidualnych

Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw Państwa potrzebom informujemy, że w naszej placówce będą prowadzone indywidualne konsultacje z rodzicami i dziećmi naszych wychowanków nie korzystających stacjonarnie z usług przedszkola w terminie 29. 03. 2021 r. - 11. 04. 2021 r.

Konsultacje telefoniczne lub z użyciem komunikatorów internertowych przeprowadzone zostaną według ustalonego harmonogramu, w godzinach pracy przedszkola i na życzenie rodziców.

Osoby, które wyrażą chęć skorzystania z konsultacji proszone są o zgłoszenie tego faktu na emaile podane do kontaktu grupowego z wychowawcami grupy do dnia:

2. 04. 2021 r.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do bieżącego śledzenia zakładek grup przedszkolnych, na których sukcesywnie zamieszczane są materiały do pracy zdalnej dziecka.

z wyrazami szacunku

w z dyrektora przedszkola