Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca w "Rumiankowym Przedszkolu" obchodziliśmy uroczyście Dzień Dziecka. W tym dniu w ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik, na którym czekało wiele atrakcji w formie: dmuchanego zamku, trampoliny. Dzieci miały okazję by potańczyć przy muzyce, puszczać bańki mydlane oraz pograć w "piłkarzyki". Na kocykach bawiły się przyniesionymi zabawkami, słuchały książek, grały w gry z Paniami. Trenerzy z zajęć dodatkowych - Kinder Couch zorganizowali mecze drużynowe oraz zabawy z piłkami na boisku z ustawionymi bramkami. Był czas na "małe co nieco" w formie donatów podarowanych przez PSS " Społem" w Białymstoku  i soków owocowych oraz batonów podarowanych przez Firmę Sante A. Kowalska sp.j w Warszawie. Był to dzień pełen wrażeń i słońca spędzonych razem w przedszkolu.