Walentynki - dzień dobrych uczuć!

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się lubili wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!

14 lutego - Święto Zakochanych!. Nie mogło go zabraknąć także i u nas.                  Z tej okazji w przedszkolu działała Poczta walentynkowa. Roznosili ją serduszkowi listonosze      z Klubu Małego Wolontariusza „Ósemeczka” ubrani na czerwono. Tym samym zapoczątkowali  ten dzień we wspaniałe i miłe wrażenia. Serduszkowi listonosze częstowali dzieci serduszkowymi lizakami, a panie dostały piękne walentynki wykonane przez dzieci z gr.III. Były zabawy            w grupach wybór królowej i króla walentynek, buziaczki, całuski i przytulanki.                          Dzień Walentynkowy w naszym przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

Do pobrania: