Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Rozpoczął się Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom. W " Rumiankowym Przedszkolu" rodzice dzieci przez cały rok chętnie czytali dzieciom wybrane bajki, W tym tygodniu przyjmowaliśmy specjalnych gości, którzy wybrali nasze przedszkole w ramach prowadzonej akcji czytelniczej. W dniu 3 czerwca w grupie V "Pszczółki" Pani Irena Surowiec z Filii Nr 1 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku prezentowała wybrany utwór literacki. W dniu 7 czerwca w przedszkolu  gościliśmy  Panie z Biblioteki Politechniki Białostockiej. Pani Katarzyna Rutkowska i Pani Joanna Putko przeczytały wybrane książeczki dla dzieci we wszystkich grupach przedszkolnych o tematyce przyrodniczej. Dzieci miały również możliwość rozwiązywania zagadek, poznania przysłów. To była bardzo miłe i niezapomniane spotkanie literackie, po których pozostały pamiąt5kowe książki i zdjęcia z uśmiechami.

Serdecznie dziękujemy Paniom  za wybór naszego przedszkola w Białostockim Tygodniu Czytania Dzieciom.