Zajęcia otwarte w grupie V Pszczółki

W dniu 22 maja 2019 roku w grupie V Pszczółek dzieci 5-6-letnich odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Dzieci zaprezentowały wiedzę i umiejętności kluczowe zdobyte w końcowym etapie edukacji przedszkolnej. Zaprezentowały umiejętność czytania, analizy i syntezy wzrokowej, a także matematyczną dokonując dość skomplikowanych działań rozwiązując proste zadania. Zaprezentowały ćwiczenia pamięci i zabawy rytmizujące  wspomagające słuch fonematyczny. Przez całe zajęcia dzieci pokazały ,że są przygotowane do podjęcia nauki w szkole podstawowej na wysokim poziomie przygotowania przedszkolnego.