Orlen Przedszkoliada Tour 2019

W dniu 23 marca 2019 roku dzieci z grupy III- Sowy i grupy V- Pszczółki uczestniczyły w jednej z największych imprez sportowych organizowanych na forum miejskim pod nazwa Orlen Przedszkoliada Tour 2019. Zmagania sportowe w obecności znanych osobistości sportu- siatkarzy, koszykarzy, piłkarzy odbyły się na hali sportowej ZSR CKP w Białymstoku przy ul. ks. Stanisława Suchowolca. Dzieci 5-6-letnie           z " Rumiankowego Przedszkola" uczęszczające na zajęcia dodatkowe z piłki -Przedszkoliada aktywnie uczestniczyły w zabawie sportowej prowadzonej przez Drużynę Kangura.  Rodzice dzieci stanęli na wysokości zadania , stworzyli piękny dopingujący team z " Rumiankowego Przedszkola". Przy takim dopingu wszystkie zadania sportowe dzieci wykonywały z uśmiechem i zaangażowaniem. Promowanie sportu od najmłodszych lat jest dobrym celem i sposobem na zdrowy tryb życia i wyrabianie pozytywnych cech osobowości dziecka, kształtujących relacje rówieśnicze, a szczególnie działania zespołowe.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Konieczk i Drużynie Kangura za organizację tak pięknej sportowej imprezy, która dała dużo radości dzieciom i rodzicom. Puchar i dyplom zamieszczony na honorowym miejscu budzi piękne i radosne odczucia.

Dziękujemy Rodzicom grupy III- Sowy i grupy V- Pszczółki za piękny doping dzieci , utworzenie kolorowej i widocznej na imprezie  grupy z  " Rumiankowego Przedszkola" .

FILM :