Wiosenny Ekologiczny Pokaz Mody

21 marca 2019 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" jak co roku na powitanie wiosny, odbył się Ekologiczny Pokaz Mody. Dzieci prezentowały na wiosennym wybiegu kreacje przygotowane przez Rodziców. Było bardzo pomysłowo, kreatywnie i kolorowo. Wśród przedszkolaków można było dostrzec przyszłe modelki i modeli, którzy w profesjonalny sposób potrafili zaprezentować swój strój na wybiegu przy rytmach muzyki. Każda grupa prezentowała na scenie wiersze i piosenki wiosenne, by godnie powitać długo oczekiwana wiosnę. To była piękna uroczystość przedszkolna, która prawdziwie przyciągnęła słońce i pogodę wiosenną.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za przepiękne i kreatywne pomysły wykorzystania materiałów surowców wtórnych do wykonania stroju wiosennego dla dziecka. Dzięki Państwu mieliśmy prawdziwe Święto Wiosny. Życzymy wszystkim dużo ciepła i wiosennej pogody ducha.