Dzień Wolontariusza

W dniu 21 stycznia 2019 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne z udziałem koordynatora kampanii " Pola Nadziei" z Fundacji "Pomóż Im" - Panią Eweliną. Dzieci dowiedziały się jak można pomagać chorym dzieciom w hospicjum . Szczególnie pilnie przysłuchiwali się temu wolontariusze z naszego Klubu Wolontariuszy " Ósemeczka", który bardzo aktywnie działa w naszym przedszkolu. Dzieci w ramach akcji" Słoik nadziei" zbierali w okresie świątecznym na rzecz dzieci z białostockiego hospicjum przy Fundacji " Pomóż Im".  Uzbierały do "słoika" 878 zł, które zostały wpłacone na konto Fundacji. Po spotkaniu dzieci otrzymały odznaki małego wolontariusza. Teraz wiemy jak można pomagać chorym  dzieciom, które oczekują od nas pomocy.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7