Spotkanie ze Strażakiem

W dniu 14 listopada 2018 roku w ramach realizacji Programu Doradztwa Zawodowego w ' Rumiankowym Przedszkolu", dzieci z grup przedszkolnych spotkały się ze strażakiem, tatą - Macieja z grupy " Żabek". Dzieci miały okazję dowiedzieć się bardzo dużych ciekawych rzeczy o codziennej służbie strażaka, który pomaga w sytuacjach zagrożenia życia ludzkiego, gasi pożary, pomaga podczas usuwania szkód po burzy, ulewach i wichurach. Mogły zobaczyć jak wygląda strój strażaka i obejrzeć narzędzia jakimi posługuje się podczas niesienia pomocy. W piękny i komunikatywny sposób zostało przybliżone na czym polega  codzienna ich służba dla ludzi i naszego miasta. To był bardzo piękny i ciekawy dzień, który spełnił marzenia dzieci o byciu strażakiem w przyszłości, w dorosłym życiu.

Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi za piękne spotkanie i ukazanie roli strażaka w codzienności.