Dzień Nauczyciela w Przedszkolu

Z okazji Dnia edukacji narodowej w Przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z udziałem nauczycieli i pracowników przedszkola oraz Rady Rodziców. Program artystyczny przedstawiła grupa V "Pszczółki " i trzeba przyznać,że to by6ł prawdziwy, bardzo wzruszający spektakl artystyczny. Nauczyciele i pracownicy przedszkola otrzymali gratulacje oraz nagrody dyrektora, a dzieci obdarowały z wdzięcznym uśmiechem wszystkich złotymi rybkami spełniających życzenia. Rada Rodziców w imieniu wszystkich wychowanków i ich rodziców złożyła życzenia , wyrażając wielkie podziękowania za dar serca dzieciom z przedszkola.

To był piękny dzień, pełen zadumy, wzruszeń ale też radości. Nauczyciele przedszkola Pani Jolanta Kłusewicz oraz Pani Dyrektor Bogusława Czyrska otrzymały Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku . Gratulujemy serdecznie