WYCIECZKA NA KOMENDĘ MIEJSKĄ POLICJI

Grupa II- Żabki w dniu 24 maja 2018 roku pojechała na wycieczkę do Miejskiej Komendy Policji w Białymstoku mieszczącej się przy ul. Bema. Dzieci nabyły wiedzę z zakresu ruchu drogowego, zasad bezpiecznego poruszania się jako pieszy i jako uczestnik ruchu. Zajęcia edukacyjne były prowadzone bardzo interesująco, dzieci miały okazję do zadania wielu pytań dotyczących bezpieczeństwa, zadań policjanta. Dzieci dowiedziały się jak trudną pracę wykonuje na co dzień policjant. Sala edukacyjna zrobiła na dzieciach duże wrażenie a na koniec można było zrobić twarzowe  zdjęcie w stroju policyjnym :-)

Dziękujemy serdecznie Policjantom z Komendy Miejskiej w Białymstoku, a szczególnie Pani Anieli Kurzynie (mamie Bożenki), która pomogła zorganizować pobyt dzieci w komendzie.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.

wydarzenia