SPOTKANIE Z KLUBEM SENIORA przy MOPR

18 MAJA 2018 roku w naszym Przedszkolu gościliśmy Klub Seniora działający przy MOPR  mieszczący się przy ul. Białej w Białymstoku, z przedstawieniem utworów literackich Jana Brzechwy. Seniorki pod opieką pracownika z MOPR Pani Eweliny Masłowskiej zaprezentowały na scenie przedszkolakom wiersze pt:  "Samochwała" " Żuk" "Na straganie", w przygotowanych specjalnie strojach i aranżach. Dużo radości przyniosły dzieciom wspólne zabawy integracyjne przy muzyce, zagadki kierowane do dzieci. Przedszkolakom i Paniom z przedszkola bardzo się podobał występ Pań, dlatego otrzymały mnóstwo gorących braw i podziękowań w formie laurek dziecięcych i słów uznania. To piękne spotkanie pokoleniowe pokazało jak bardzo dzieci łakną kontaktu z seniorami, czerpania z ich łagodności, ciepła i dobra. Otwartość, uśmiech i niezwykła empatia Pań z Klubu Seniora była dla nas niezwykłym darem w ten piękny majowy dzień. Będziemy mile wspominać tę wizytę. Nawiązaliśmy kontakt z Klubem Seniora, który na pewno zaowocuje  przyszłymi planami współpracy z przedszkolem.

Dziękujemy serdecznie Pani Ewelinie Masłowskiej z MOPR i Paniom z Klubu Seniora za promyk majowego słońca w dzisiejszym dniu w " Rumiankowym Przedszkolu".

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.

wydarzenia