MSZA ŚWIĘTA REKOLEKCYJNA

23 marca 2018 roku w parafii św. Królowej Jadwigi odbyła się msza święta rekolekcyjna Wielkopostna, w której uczestniczyły dzieci 5-6- letnie, których rodzice zadeklarowali udział w zajęciach religii katolickiej.

Mszę świętą sprawował ks. Paweł Kamiński z diakonem Radosławem Backiel modląc się za całą społeczność " Rumiankowego Przedszkola". Dzieci czynnie uczestniczyły we mszy świętej, śpiewały pieśni religijne, podarowały na ołtarz serca wykonane samodzielnie, na których rodzice wypisywali intencje. Diakon Radosław wygłosił dzieciom specjalnie przygotowane kazanie, w którym uczestniczyły bardzo aktywnie. Pani Urszula Nejman zatroszczyła się o piękną oprawę muzyczną liturgii.

Serdecznie dziękujemy obecnym rodzicom wychowanków, babciom i dziadkom oraz rodzeństwu za wspólną modlitwę, która zjednoczyła nas w tak pięknym czasie, tuż przed Wielkanocą.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Pawłowi Kamińskiemu za piękną inicjatywę jednoczącą przy  wspólnej modlitwie całą społeczność przedszkola i opiekę duchową.

Dziękujemy serdecznie Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Brzozowskiemu i Diakonowi Radosławowi Backiel.