BAL CHOINKOWY

W dniu 15 stycznia 2018 roku w Restauracji Mozart odbył się Wielki Bal Choinkowy, prowadzony przez profesjonalistów , aktorów Teatru "Pod Orzełkiem". Wszystkie dzieci były pięknie przebrane, w wymarzone stroje karnawałowe. Przy najnowocześniejszych hitach dyskotekowych, latynoamerykańskich dzieci prezentowały talenty taneczne. W konkursach można było wykazać się zręcznością, szybkim refleksem, pomysłowością i kreatywnością. Niezapomniane spotkanie z Mikołajem, który zostawił prezenty w przedszkolu wszystkim grzecznym dzieciom zakończył się bal. Dzieci wspaniale się bawiły, miało dużo wrażeń o których opowiedzą w domu rodzicom.

Dziękujemy Pani Katarzynie Krahel właścicielce Restauracji Mozart za udostępnienie pięknej sali balowej, dzięki czemu mogliśmy się poczuć jak na prawdziwym karnawałowym balu oraz Teatrowi " Pod Orzełkiem" za piękne prowadzenie zabawy karnawałowej, która przyniosła wielką radość dla każdego dziecka.