PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniu 26 października 2017 roku w przedszkolu odbyło się PASOWANIE na przedszkolaka grupy I Motylki. To był pierwszy występ dzieci w przedszkolu na forum grupy, dlatego dzieciom towarzyszyła trema. Ale pokonały ją dość szybko i w piękny sposób przedstawiły program artystyczny przygotowany Przez Panią Grażynę Korobkiewicz i Panią Urszulę Nejman. dzieci po występie otrzymały od rodziców i gości- babć i dziadków gromkie brawa. Pasowania na Przedszkolaka " Rumiankowego Przedszkola" dokonała Pani dyrektor, wręczając dyplom oraz upominki w postaci poduszeczek oraz słodkich lizaków- rumianków. Uroczystości towarzyszyły łzy wzruszenia wśród zebranych gości, ale chwila tak piękna w życiu dziecka, który po raz pierwszy prezentuje swoje umiejętności jest warta tak wspaniałych doznań, które rodzice przechowają w swoich wspomnieniach i albumach.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8