Wycieczka do Zawyk

9 czerwca 2017 roku dzieci z przedszkola pojechały autokarami na wycieczkę przyrodniczą do Zawyk, miejscowości położonej w malowniczej dolinie rzeki Narew. Towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda, prawdziwe letnia. Dzieci miały okazję do zdobycia wiadomości dotyczącej zwierząt hodowlanych, ale także dzikich żyjących winnym klimacie- małpki-pawiana oraz szopa. Słuchały śpiewu ptaków oraz miały okazję do obserwowania niektórych gatunków żyjących w lesie, na łące,  przy rzece i stawie. Kontakt z przyrodą służył nie tylko edukacyjne , ale również relaksująco.  Dzieci mogły wyhasać się na dmuchańcach, wielkim placu zabaw oraz zjeść obiad na świeżym powietrzu. Atrakcją było również  zjedzenie waty cukrowej oraz wizyta na statku pirackim . To był prawdziwie letni, pełen wrażeń dzień w bliskim kontakcie z naturą.