Wycieczka do Aeroklubu Podlaskiego

W dniu 14 czerwca 2017 odbyła się wycieczka do Aeroklubu Podlaskiego z udziałem dzieci 5-6-letnich z grupy III, IV , V. To było niezapomniane wydarzenie dla starszaków, ponieważ po raz pierwszy w większości dzieci, to był pierwszy kontakt z lotniskiem, samolotami i polotami. Dzięki propozycji Pana Adama Fiłonowicza- rodzica Julianny i Olafa- wychowanków z przedszkola dzieci miały sposobność do zapoznania się z Jego pasją lotniczą. Dzieci mogły poznać zadania pilota, obejrzeć hangary, a przede wszystkim usiąść za sterami prawdziwego samolotu. Oglądały na lotnisku starty i lądowania samolotów. Pogoda w tym dniu wyjątkowo sprzyjała lotniczej wycieczce.

Dziękujemy serdecznie Panu Adamowi Fiłonowicz za pokazanie i przybliżenie  naszym wychowankom pięknej pasji lotniczej. Kto wie? Czy za kilkanaście lat ktoś z tej grupy dzieci zostanie sławnym i bohaterski pilotem ? Wszystko zaczyna się od małej iskry, a kończy na wielkim wynalazku lub wspaniałej pasji.