Poznajemy zawody rodziców i ich pasje

Przez cały rok szkolny dzieci z przedszkola miały okazję do zapoznania się z wykonywanymi zawodami rodziców oraz ich pasjami . W czerwcu gościli u nas rodzice wychowanków, którzy znaleźli czas, aby pokazać dzieciom jak realizują się zawodowo, kiedy dzieci spędzają czas w przedszkolu. Gościliśmy w " Rumiankowym przedszkolu": stomatologa- Panią Małgorzatę Dobrzyńską, zootechnika- Panią Sylwie Mucharską, żołnierza- Pana Sawickiego, fryzjerkę- Panią Jadwigę Zawadzką , rekonstruktora okresu napoleońskiego- Pana Adama Uszyńskiego, pilota z Aeroklubu Podlaskiego- Pana Adama Fiłonowicza,  ale również rodzica, który zajmuje się tresurą swojego pieska- Panią Monikę Słyż. Dzieci w/w rodziców pełnili funkcję asystentów, by również uczestniczyć w niezwykłym dla nich wydarzeniu, kiedy ich rodzice prezentowali sie na forum przedszkola.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za podzielenie się swoimi pasjami, doświadczeniami z wykonywanej pracy zawodowej, a przede wszystkim za znalezienie dla przedszkolaków czasu, uwagi, który jest wyrażeniem pełnego zainteresowania i miłości rodzicielskiej.