Przedstawienie ekologiczne III grupy Biedronki

Grupa III Biedronki- 5 latki prezentowały przedstawienie ekologiczne " Leśne przedstawienie" na forum przedszkola oraz rodzicom w dniu 24 kwietnia 2017 roku o godz. 14.30 w sali teatralnej. Dzieci i Panie otrzymali od rodziców brawa i owacje na stojąco! W dniu 25 kwietnia 2017 roku dzieci miały okazję wystąpić na forum Szkoły Podstawowej Nr 21 im. Marszałka Piłsudskiego w Białymstoku, aby podziękować za wspaniałe przedstawienia, akademię patriotyczną uczniom, a zarazem absolwentom naszego przedszkola, których gościliśmy w naszym przedszkolu. Pani Urszula Czykwin i Pani Ewelina Ostrowska - wychowawczynie grupy " Biedronki" wyreżyserowały piękne, ekologiczne przedstawienie z przesłaniem w trosce o las i środowisko naturalne, tak jak to czyniła nasza patronka Simona Kossak. Po występie dzieci odwiedziły również cmentarz w Starosielcach i groby nieznanych żołnierzy walczących o nasza niepodległość.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 21 im. Marszałka Piłsudskiego za miłe przyjęcie naszych dzieci i owocną współpracę.