Bajkowe spotkanie w Motylkach

W dniu 4 kwietnia 2017 roku w grupie I- Motylki, dzieci wysłuchały bajki czytanej przez mł. asp.Panią Paulinę Sidorską- Dzielnicową Komisariatu Policji III w Białymstoku. Dzieci z uwagą wysłuchały wybranego utworu literackiego, który był również tematem przeprowadzonej rozmowy.Podczas wizyty gościa- dzielnicowej Pani Pauliny Sidorskiej przeprowadzona została pogadanka dotycząca zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego- właściwego korzystania z rowerów, używania elementów ochronnych: kasku, nakolanników, kamizelek odblaskowych itp., a także podróżowania samochodem z rodzicami w specjalnym foteliku, z wymaganymi pasami bezpieczeństwa.

To była bardzo miła wizyta, można powiedzieć bajkowa. A przy okazji przyjemnego słuchania pięknie przeczytanej bajki, dzieci miały bezpośredni kontakt z Policjantem, który również troszczy się o nasz pobyt w przedszkolu od strony bezpieczeństwa.

Dziękujemy serdecznie mł.asp. Pani Paulinie Sidorskiej- dzielnicowej Komisariatu III w Białymstoku za podjęcie pięknej inicjatywy popularyzowania literatury dziecięcej w bezpośrednim kontakcie z wychowankami naszego przedszkola.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2