Wycieczka do Straży Pożarnej

15 marca 2017 roku grupa IV- Sowy pojechała na wycieczkę do Straży Pożarnej , a konkretnie do Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej Nr 4 w Białymstoku mieszczącej się przy ul. Transportowej w Białymstoku. Dzieci w strojach strażacki brały udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez strażaków w ramach projektu edukacyjnego,w specjalnie wyposażonej sali "Ognik". Dzieci dowiedziały sie jak postępować na wypadek pożaru w domu, jak bezpiecznie użytkować z urządzeń gospodarstwa domowego oczywiście pod opieką dorosłych. Zwiedziły również inne pomieszczenia strażaków poznając bazę i wyposażenie. Dla tych dzieci, które chcą zostać w przyszłości strażakami, to było wspaniała przygoda.

Dziękujemy serdecznie Strażakom z JRG- Nr 4 Komendy Straży Pożarnej w Białymstoku za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć. Panu Andrzejowi Gosk z Firmy APEX za bezpłatne przewiezienie dzieci autokarem na wycieczkę

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7