BAL KARNAWAŁOWY

W dniu  16 stycznia 2017 roku w Restauracji " Mozart"  odbył się Wielki Bal Karnawałowy, w którym wzięli udział wszystkie dzieci z " Rumiankowego Przedszkola". Od rana w przedszkolu wyczuć można było karnawałową atmosferę dzięki pięknym kostiumom , maskom w które były ubrane dzieci. Przebrane w ulubione postacie bajkowe- Elzy, księżniczki, wróżki, policjantów, żołnierzy, kotki, elfy, motylki, Indian, kowbojów, Spidermenów, Batmanów itp.  . Zabawa rozpoczęła się o godz. 9.30, która poprowadzili aktorzy z Teatru " Co NieCo". Miło nam było, bo bal prowadził absolwent naszego przedszkola Łukasz Ołdziejewski. W pięknej sali dzieci powitały karnawałowe rytmy i bałwanek, który opowiadał o swoich przygodach i organizował ciekawe konkursy dla dzieci- były śnieżne wyścigi na kule, lepienie bałwanka, wyścig pingwinów i oczywiście taniec z bałwankiem. Były tańce "przytulańce", dyskotekowe, indywidualne ,w parach, korowody i" pociągi". Po przerwie na sok i złapanie oddechu w końcu przybył oczekiwany Mikołaj, który po rozmowie i zagadkach dla dzieci przyznał,że dla grzecznych dzieci zostawił prezenty w przedszkolu. Po wspólnych zdjęciach grupowych oraz indywidualnych z Mikołajem dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone z balu do przedszkola na pyszny obiadek. W salach na dzieci czekały niespodzianki- prezenty od Mikołaja.

Dziękujemy Właścicielom Restauracji " Mozart" za udostępnienie bezpłatne sali, aktorom Teatru " Co Nieco" za poprowadzenie balu oraz wszystkim rodzicom za przebranie dzieci i wszelką pomoc w tym ważnym dla przedszkola dniu, w którym dzieci mogły na chwilę przeobrazić się  w ulubioną bajkowa postać.