Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu

W dniach 15-16 i 19 grudnia 2016 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" zapachniało świętami Bożego Narodzenia, a to za sprawą wydarzeń, które zintegrowały całą Społeczność Przedszkola. W tych dniach odbył się kiermasz świąteczny podczas którego Rada Rodziców przy wsparciu Klubu Małego Wolontariusza przeprowadziła akcję charytatywną wspomagając leczenie jednego z rodziców wychowanków przedszkola. Wykonane ozdoby przez dzieci przykuwały uwagę niepowtarzalnością, pięknem. We wszystkich grupach odbyły się spotkania świąteczne z rodzicami wychowanków połączone z występem artystycznym lub Jasełkami. W dniu 19 grudnia- odbył się uroczysty "Opłatek" z udziałem wychowanków grup III, IV, V, Nauczycieli, pracowników i emerytowanych nauczycieli przedszkola. Gościem honorowym był ks. Paweł Kamiński- wikariusz z parafii św. Jadwigi Królowej oraz Rada Rodziców reprezentowana w tym dniu przez Pana Adama Wojcieszuka i Pana Macieja Czemiela. Dzieci z grupy III- Biedronki przygotowały część artystyczną- "Kolędowanie po Polsce". Wspólny śpiew kolęd, składanie życzeń przy opłatku w blasku świec i choinki był bardzo pięknym i wzruszającym momentem uroczystości. W przedszkolu na holu pojawiły się szopki dziecięce wykonane w ramach zajęć dodatkowych z architektury pod kierunkiem Pani Agnieszki Późniak, a także prace plastyczne dziecięce w galeriach grupowych. Słowem jest bardzo świątecznie.