WYSTĘP TANECZNY ABSOLWENTA PRZEDSZKOLA

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej absolwent naszego przedszkola Kacper Szymkiewicz zaprezentował Paniom i przedszkolakom swój kunszt taneczny, który rozpoczął rozwijać już w przedszkolu uczestnicząc w zajęciach w szkole tańca prowadzonej przez białostockich  instruktorów tańca. Kacper zaprezentował swój talent po mistrzowsku. Zaprezentował współczesny taniec w stylu hip- hop. Panie z przedszkola i dzieci były zachwycone pokazem tanecznym Kacpra. Był też moment nauki figur tanecznych do hip- hop.

 Wizyta Kacpra z mamą dostarczyła nam wielu wzruszeń a zarazem zadumy nad misją pracy nauczyciela, zauważenia talentu oraz właściwej współpracy z rodzicami, by go rozwijać i promować. Pewnie zobaczymy kiedyś  Kacpra na wielkiej scenie. Czego Kacperkowi z całego serca życzymy i dziękujemy za wspaniały występ i nietypowy prezent dla Pań z przedszkola.

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9