Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  20 września 2016 roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . W ramach obchodów Dnia Przedszkolaka  w dniu 19 września 2016 roku Piotruś Czernik - wychowanek naszego przedszkola odbierał nagrodę za udział w konkursie plastycznym " Ja, moja rodzina w moim mieście" na uroczystości z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego.  W dniu 20 września  3- dzieci 6- letnich z grupy IV Sowy z Panią Anną Sosnowską uczestniczyły w obchodach głównej uroczystości z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku , które odbywały się na stadionie miejskim w Białymstoku podczas której dzieci mogły zadawać pytania Prezydentowi, uczestniczyć w grach i zabawach integracyjnych prowadzonych przez animatorów.

Wychowankowie " Rumiankowego Przedszkola" w tym dniu, również uczestniczyli w obchodach swojego święta, wyruszając o godz, 10.00 z pikietą przedszkolną, która przeszła ulicami osiedla Zielone Wzgórza. Wychowankowie ubrane w koszulki z logo przedszkola, wyposażone w kolorowe wstążki, wykonane własnoręcznie rumianki oraz trąbki, piszczałki, kołatki wyruszyły alejkami osiedlowymi prowadzącymi do Przedszkola Samorządowego Nr 76 " Na Zielonych Wzgórzach". Tutaj pikieta rozrosła się ponieważ dołączyły do nas przedszkolaki oraz kadra pedagogiczna i personel z Przedszkola Samorządowego  Nr 76,  a także dzieci z Paniami ze Żłobka " Rumianek". Przeszliśmy ulicami:Zielonogórską, Słonecznikową i Rumiankową śpiewając hymn przedszkolaka, robiąc dużo hałasu i wywołując uśmiechy na twarzach mieszkańców osiedla. Niestety deszcz nie pozwolił nam na dłuższe pikietowanie i w bardzo szybkim tempie musieliśmy wracać do przedszkola, gdzie czekały na dzieci zabawy integracyjne, ruchowe oraz niespodzianki w postaci słodyczy. To był piękny przedszkolny dzień, pełen niezapomnianych wrażeń jak na Dzień Przedszkolaka przystało.

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16