WYCIECZKA DO ZAWYK DO "BAJKOWEJ WYSPY"

 W dniu 22 czerwca 2016 roku odbyła się wycieczka autokarowa do Gospodarstwa Agroturystycznego do Zawyk " Bajkowa Wyspa", położonego w malowniczej Dolinie Narwi.

Dzieci ze wszystkich grup z wychowawczyniami i personelem miały czas, aby na łonie natury spędzić miło czas, zintegrować się jeszcze bardziej. Dzieci miały do dyspozycji piękny drewniany plac zabaw, dmuchańce, trampolinę, huśtawki. Dużą atrakcją był prawdziwy  statek piracki, którego strzegł pirat. W wiejskiej zagrodzie dzieci obserwowały zwierzęta gospodarstwa domowego ,a także takie okazy jak pawie, bociany i małpka, która przyciągała szczególną uwagę maluszków. Nie lada atrakcją był obiad pod wiatą z prawdziwą niespodzianka na deser- wata cukrową. Pani Urszula oraz pracownicy gospodarstwa agroturystycznego niezwykle mile i z wielką starannością zadbali o atrakcje dla dzieci i bezpiecznie spędzony czas na wsi. Dzieci wróciły szczęśliwe i opalone, bo pogoda dopisała prawdziwie letnia.

 Dziękujemy za wspaniały pobyt i wypoczynek dzieci Pani Urszuli, Panu Leszkowi i Pracownikom Gospodarstwa Agroturystycznego w Zawykach.

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12