POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE "PSZCZÓŁKI"

w dniu 16 czerwca 2016 roku w grupie IV " Pszczółki" odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola. 14 dzieci  dzieci 5-6- letnich od września pójdzie do I klasy szkoły podstawowej  lub zerówki szkolnej. Wychowawczynie grupy Pani Beata Filipczuk i Pani Ewa Wróblewska  przygotowały program artystyczny, który został zaprezentowany rodzicom i przybyłym gościom. Wychowankowie mieli okazję zaprezentować talenty muzyczne, taneczne, wokalne i aktorskie. Ignacy Lewicki - wychowanek grupy miał prawdziwy pierwszy koncert muzyczny, prezentował utwór muzyczny przy tak licznej publiczności. Wzruszeń nikt nie krył, bo był to czas pięknych wspomnień przedszkolnych, ale również podziękowań ze strony rodziców, dyrekcji i wychowawczyń grupy.

Życzymy Dzieciom wielu sukcesów w szkole podstawowej, prawdziwych przyjaciół i wspaniałych pedagogów na swojej drodze edukacji.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7