Sukces zespołu wokalnego " Rumianki"

Zespół wokalny „ Rumianki” pod kierownictwem Pani Urszuli Kropiewnickiej został laureatem konkursu „ Pośladach przeszłości ku nowym dniom” poświęcony św. Janowi Pawłowi II.

Występ inauguracyjny laureatów z przedszkoli i szkół białostockich na forum miejskim odbył się 18 maja 2016 roku ,w  dniu urodzin papieża.Zespół „ Rumianki” pięknie się zaprezentował na scenie.

Dziękujemy Pani Urszuli Kropiewnickiej oraz  muzykom za przygotowanie sceniczne dzieci do występu.

Dziękujemy Pani Grazynie Korobkiewicz za wsparcie i opiekę nad dziećmi podczas wszystkich prób oraz występu na scenie.

Dziękujemy Pani Dorocie Daciuk- Rodzicowi z grupy II  za zorganizowanie  środka transportu dla przedszkolaków i opiekunów.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6