Zajęcia edukacyjne z Pracownikami IPN-u

W dniu 4 maja 2016 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbyły się zajęcia edukacyjne prowadzone przez Panią Urszule Gierasimiuk Pracownika Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Białymstoku. Dzieci z grupy IV- " Pszczółki" i V - " Sowy" uczestniczyły w zajęciach tematycznych dotyczących Jubileuszu Chrztu Polski, historii barw i symboli narodowych. Kształtowanie postaw patriotycznych wśród wychowanków oraz przynależności narodowej, wyrażania szacunku wobec symboli, barw i hymnu narodowego jest istotą wychowania przedszkolnego realizowaną w naszym przedszkolu zgodnie z obszarami podstawy narodowej. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach patriotycznych, które było dostosowane do wieku dziecka, odznaczało się bogactwem zastosowanych metod, form i środków dydaktycznych. Dzieci otrzymały kolorowanki, książkę, puzzle.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom IPN w Białymstoku za pięknie przeprowadzone zajęcia edukacyjne bogate w treści patriotyczne.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6