KONKURS LITERACKI- RODZINNY

W " Rumiankowym Przedszkolu" został ogłoszony konkurs literacki- rodzinny w ramach akcji ogólnopolskiej " Cała Polska czyta dzieciom". Rodzice z grup przedszkolnych czytali wybrane przez siebie książki  w poszczególnych grupach. Najwięcej chętnych do czytania rodziców było w grupie IV- " Pszczółki". Uwieńczeniem tej akcji, było ogłoszenie konkursu literackiego, na stworzenie własnej książki we współpracy rodzica z dzieckiem. Organizatorzy konkursu literackiego, nauczyciele przedszkola: Pani Urszula Czykwin, Pani Alicja Sosnowska, Pani Ewa Wróblewska i Pani Beata Filipczuk przedstawili wyniki konkursu na uroczystości przedszkolnej w dniu 8 kwietnia 2016 roku. Wszystkich autorów nagrodzono upominkami, a rodzice dzieci otrzymali specjalne dyplomy. Łącznie księgozbiór autorski liczył 11 woluminów.    Książki były eksponowane w holu przedszkola, można je było przeczytać i obejrzeć. Obecnie wystawa książek została przeniesiona do Filii Nr 7 Książnicy Podlaskiej na ul. Zielonogórskiej.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki wszystkich zainteresowanych autorską  literaturą dziecięca.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i udział w akcji " Cała Polska czyta dzieciom" oraz piękną współpracę z dzieckiem przy tworzeniu książeczek autorskich.